Jest akcja będzie reakcja

Jest akcja będzie reakcja

Tradycyjnie, kiedy PKO BP zabiera się za sponsorowanie imprezy biegowej, organizuje charytatywną akcję. Kiedy tylko biorę udział w tych biegach, to w nich aktywnie uczestniczę. Jak już wielokrotnie wspominałem, nic nas to nie kosztuje, a możemy pomóc podopiecznym fundacji. Za niespełna dwa tygodnie podczas 15. Maratonu Poznań, również będziemy biegli dla potrzebującej Martynki.

Poniżej dokładna informacja o akcji:

PKO Bank Polski wraz z Fundacją zachęcają wszystkich biegaczy startujących w 15. Poznań Maratonie im. Macieja Frankiewicza do przyłączenia się do akcji na rzecz trzy i pół letniej Martynki. Jeśli dla dziewczynki pobiegnie co najmniej 40 osób, to Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże 20 tys. zł na jej leczenie.

Martynka urodziła się ze skomplikowaną wadą serca, która obecnie wymaga operacji. Rodzice pilnie gromadzą środki na ten cel (termin operacji wyznaczony został początek listopada). Dziewczynka jest podopieczną Fundacji Cor Infantis.

Kartki – identyfikatory akcji – będzie można odbierać u przedstawicieli PKO Banku Polskiego na stoisku PKO Banku Polskiego w hali wystawowej nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14. w czasie trwania EXPO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.