Biegamy pomagamy – akcja charytatywna

Wspominałem już przy okazji konkursu, ale nie miałem szczegółów, a teraz mam. 🙂 Podczas XXV Biegu Niepodległości będzie prowadzona akcja charytatywna pod patronatem sponsora biegu PKO („Biegajmy razem”). Gorąco zachęcam do odwiedzenia namiotu organizatora tej akcji. Poniżej informacja dla kogo będziemy biegli. 🙂

Podczas Biegu Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada br. w Warszawie, zapraszamy wszystkich biegaczy do włączenia się w charytatywną akcję biegową, w której możemy pomóc pani Annie. Kilka lata temu zachorowała na oponiaka, który przez swoje położenie uszkodził nerwy wzroku. Ze względu na wznowę guza konieczne jest specjalistyczne leczenie i operacja, by zachować możliwość widzenia. Pani Anna gromadzi środki na ten cel.

Zainteresowani biegacze kartki „Biegnę dla Ani” będą mogli odbierać w dniu imprezy w namiocie PKO Banku Polskiego, który zlokalizowany będzie w pobliżu sceny.

Jeśli do akcji dołączy co najmniej 200 zawodników, to Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże na leczenie p. Anny 20 tys. złotych.

Akcja charytatywna jest organizowana przez Fundację PKO Banku Polskiego w ramach prowadzonego przez PKO Bank Polski programu „Biegajmy razem”

————————

Nastąpiła drobna zmiana w akcji. Oczywiście nie ma ona wpływu na naszą chęć niesienia pomocy, ponieważ dotyczy jedynie osoby dla której będzie niesiona pomoc. Poniżej oficjalny komunikat:

Podczas Biegu Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada br. w Warszawie, zapraszamy wszystkich biegaczy do włączenia się w charytatywną akcję biegową, w której możemy pomóc 9-letniej Klementynce. Dziewczynka cierpi na niewydolność serca oraz kardiomiopatię rozstrzeniową. Czeka na przeszczep. Rodzice gromadzą środki na jej operację i leczenie. Jest podopieczną Fundacji „Mam serce” im. Diny Radziwiłłowej w Warszawie.

Zainteresowani biegacze kartki „Biegnę dla Klementynki” będą mogli odbierać w dniu imprezy w namiocie PKO Banku Polskiego, który zlokalizowany będzie przy scenie rozstawionej na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Stawki. Jeśli do akcji dołączy co najmniej 200 zawodników, to Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże na operację 20 tys. złotych.

Akcja charytatywna jest organizowana przez Fundację PKO Banku Polskiego w ramach prowadzonego przez PKO Bank Polski programu „Biegajmy razem”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.