Uczcij Święto Niepodległości w biegu

Jak wiemy, wielkimi krokami zbliża się 11 listopada, a co się z nim wiąże Narodowe Święto Niepodległości. Tradycyjnie tego dnia w wielu miejscach naszego kraju odbywają się biegi upamiętniające ten dzień. W tym roku pobiegnę w drugiej edycji biegu w Ludwikowicach Kłodzkich. Opis biegu ze strony organizatora:

Trasa 8-mio kilometrowej pętli jest dość wymagająca, a przewyższenie wynoszące ponad 200 m sprawia, że bieg będzie miał charakter niemal górski. Po zaledwie 400 m asfaltu, zawodnicy wybiegną na pięknie położone i niezwykle urokliwe tereny Wzgórz Włodzickich, pomiędzy Ludwikowicami a Krajanowem.

Mam jednak propozycję dla chętnych, którzy chcą wziąć udział w XXV Biegu Niepodległości w Warszawie. Jest jeszcze trochę czasu, żeby podciągnąć swoją formę i pobiec ulicami stolicy pętlę 10km. 🙂 Wspólnie z bankiem PKO BP pomysłodawcą akcji Biegajmy Razem, mamy dla Was dwa pakiety startowe na ten bieg.

Do oficjalnych zapisów jest jeszcze 10 dni, a Ty możesz zapewnić sobie uczestnictwo już w niedzielę. Dlaczego w niedzielę? Miałem pomysł, który jest powszechny wśród Blogaczy, czyli zabawa w typowanie wyników. Chciałem tą formułę zastosować, w ten sposób, żeby chętni posiadania pakietu wytypowali mój wynik z maratonu w Poznaniu, ale ubiegł mnie Bartek (http://www.przebiecmaraton.pl/2013/10/plan-dziesieciodniowy.html). :/ Nie będę powielał pomysłu, zrobię to następnym razem ;). Pomyślałem, że z zabawy typowania się jednak nie wycofam, tylko trochę zmodyfikuję. Zostaje mało czasu, więc trzeba się śpieszyć. W niedzielę odbędzie się w Warszawie kolejna edycja Biegnij Warszawo na dystansie 10km.

Konkurs polega na wytypowaniu (oszacowaniu) wyniku końcowego netto pierwszej kobiety na mecie.

 Typować można do godziny 11:59, 6.10.2013r. (niedziela). Rozwiązanie konkursu po zakończeniu biegu. Typy należy podawać w komentarzach pod tym postem 🙂

Proste zasady, szybkie rozwiązanie 😀

Ze względu na to, że osobiście biorę udział w akcjach charytatywnych organizowanych przez bank, będę namawiał również uczestników biegu do przyłączenia się. Nie mam niestety jeszcze szczegółów, komu będzie niesiona pomoc, ale jak tylko je dostanę to opublikuję. 🙂

2 569 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *